Волонтерська експедиція в Україну - Крила Волонтера

Ми регулярно підтримуємо регулярно дві ініціативи щодо гуманітарної допомоги для України. Наша Анастасія, про яку вже часто йшла мова тут, також приймала участь у двох ініціативах і також їздила до України. Про Едуарда та його подорож до України я розповім наступними днями. Сьогодні я представляю до вашої уваги Іллю Логінова, який був в Україна у грудні.

У минулому Ілля часто підтримував потребуючих допомоги людей в Україні з власної ініціативи. Зараз він працює у організації “Крила Волонтера”, яка з початку повномасштабного вторгнення надає допомогу широкого спектру для цивільного населення, що знаходяться у зоні бойових дій, дитям сиротам у інтернатах, широкий громадськості а також воєнним. За останні 6 місяців, на приклад, багато інвалідів, біженців, людей похилого віку, вдів а також багатодітних родин отримали допомогу. Організація доставила речі особистої гігієни, консерви, теплі речі а також фінансову підтримку.

Ілля купив різдвяні подарунки для двохсот дітей сиріт за власний кошт. Була організована зустріч, на якій кожна дитина, яка втратила батьків, отримала подарунок на честь свята Різдва. Було заплановано і інші подібні зустрічі, але на жаль, через потужні обстріли, Іллі довелося покинути цю територію як можна скоріше. Але все ж вдалося залишити пакунки з гуманітарною допомогою. Люди у цьому регіоні були дуже вдячні, багато з них плакали, кажучи, що це перша допомога за весь час війни, яку вони отримали.

У Німеччині Ілля купив VW T4 для евакуації поранених з фронту.Цей автомобіль спочатку ремонтували.З нашими друзями та знайомими із Зігерланду ми отримали деякі пожертви грошима та речами. З них завантажували гуманітарну допомогу Т4 медикаментами, консервами, теплими ковдрами та іншими побутовими речами.Також в Україну відправили ще дві автівки, одна з них – карета швидкої допомоги. Техніка дісталася 10-й окремій мотострілковій бригаді  та 115-й ОМСБр. 

Ілля вирушив далеко на схід України. Він об'їздив міста Суматоївку, Краснопілля, Покровку та Краснопільський район.

Наступне транспортування допомоги від Іллі очікується в лютому.Ми знову будемо збирати грошові та матеріальні пожертви для цієї події.Якщо ви хочете підтримати нас тут, зв’яжіться з нами.

Ілля у дорозі до України

Гуманітарна допомога

Зустріч з дітьми-сиротами


Keine Kommentare: